Přání

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, je mi ctí přivítat vás na těchto stránkách na prahu roku 2021. Ten rok, který před pár dny skončil, nechci detailně hodnotit. Jen stručně řečeno – změnil běh věcí ve všech ohledech.

soudkyně Krajského soudu v Praze

Přinesl nám spoustu starostí, prověřil naši odolnost, schopnosti a leckdy i vztahy a charaktery. Ještě nějakou dobu to patrně nebudeme mít lehké. A budeme potřebovat alespoň sem tam nějaké povzbuzení. Proto dnes nebudu rozebírat žádný z celospolečenských nebo odborných jevů. Chci vám prostě jen popřát.

Přeji vám odvahu a sílu zvládnout jakékoliv problémy, uskutečnit změny, jichž chcete dosáhnout, a vyrovnat se se situacemi, které nemůžete ovlivnit. A i odvahu a sílu pomáhat těm, kteří to potřebují.   

Přeji vám trpělivost, toleranci a porozumění. Ve vztahu k vašim blízkým, ve vaší práci i vůči sobě samým.

Přeji vám sebevědomí i pokoru. Jen tak lze existovat s vědomím vlastní ceny, ale zároveň bez závisti k druhým. Ať se děje, co se děje.

Přeji vám smysl pro humor a nadhled. Vím, někdy v sobě obojí jen obtížně „dolujeme“. Ale jsou situace, které lze jinak jen obtížně ustát. Tak ať v sobě ten humor i nadhled vždy naleznete!

Ale hlavně vám přeji zdraví, štěstí a klid. A ať je rok 2021 alespoň zčásti takový, jaký si jej přejte vy sami.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články