Je právní portál, jehož cílovou skupinou jsou nejenom právní profesionálové a zástupci právnických profesí (advokáti, notáři, soudci, firemní právníci, daňoví poradci atd.), ale všichni, kteří potřebují právní informace, tj. podnikatelé, management firem, zástupci státní správy či samosprávy, představitelé státních institucí či nadšenci práva.

Strukturu právního portálu tvoří články a komentáře odborníků a autorů k aktuálním tématům, výběr zajímavých judikátů, komentované změny v legislativě, aktuality z právního světa, přehled o pořádaných odborných akcích (konference, kongresy, školení atd.) nebo prostor pro pracovní příležitosti v oboru. Registrovaným uživatelům je každé dva týdny zasílán elektronický časopis Právní prostor s těmi nejzajímavějšími texty a nejvýznamnějšími novinkami za aktuální období. 

Doménou právního portálu je pohodlný přístup k přehledně prezentovaným informacím, u kterých je kladen důraz na jejich kvalitu a fundovanost. Portál nabízí návštěvníkům také komplexní přehled o tom, co se v daném oboru děje. Obrovským bonusem je moderní webové prostředí vycházející z nejnovějších trendů a přívětivé uživatelské rozhraní s celou řadou možností a funkcí. Toto vše vytváří také ideální podmínky pro propagaci a reklamu partnerů portálu, a to se zaměřením na výše uvedenou cílovou skupinu.

Provozovatel právního portálu


Provozovatelem (vydavatelem) právního portálu je společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP, se sídlem Výstavní 292/13, Ostrava–Moravská Ostrava, 709 16, IČ: 46578706, která je dodavatelem nejrozšířenějšího právního informačního systému CODEXIS®. Společnost ATLAS consulting spol. s r.o. je organizátorem největšího právnického kongresu - pod stejnojmenným názvem Právní prostor - v České republice, který se koná pravidelně pod záštitou ministerstva spravedlnosti, ministerstva pro místní rozvoj a řady dalších odborných partnerů, jako Soudcovská unie České republiky, Unie podnikových právníků České republiky a Svaz průmyslu a dopravy České republiky.