Právní poradna logo

O poradně

Váš prostor pro výměnu odborných informací z oblasti práva, daní, účetnictví, personalistiky a mnohého dalšího.

Strukturu Poradny tvoří otázky a odpovědi z jednotlivých oblastí zodpovídané jak jednotlivými registrovanými uživateli, tak odborníky a specialisty na dané téma.

Doménou Poradny je pohodlný přístup k přehledně prezentovaným informacím, možnost podílet na se tvorbě jejího obsahu, a to jak pokládáním otázek a zodpovídáním dotazů, tak hodnocením jednotlivých příspěvků a uživatelů prostřednictvím tzv. reputací. Obrovským bonusem je moderní webové prostředí vycházející z nejnovějších trendů a přívětivé uživatelské rozhraní s celou řadou možností a funkcí.

Kontakt: poradna@pravniprostor.cz


Provozovatel Poradny

Atlas consulting logo

Provozovatelem (vydavatelem) právního portálu je společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP, se sídlem Výstavní 292/13, Ostrava–Moravská Ostrava, 709 16, IČ: 46578706, která je dodavatelem nejrozšířenějšího právního informačního systému CODEXIS®. Společnost ATLAS consulting spol. s r.o. je organizátorem největšího právnického kongresu - pod stejnojmenným názvem Právní prostor - v České republice, který se koná pravidelně pod záštitou ministerstva spravedlnosti, ministerstva pro místní rozvoj a řady dalších odborných partnerů, jako Soudcovská unie České republiky, Unie podnikových právníků České republiky a Svaz průmyslu a dopravy České republiky.