Kongres Právní prostor 2024

Největší právní konference svého druhu v České republice. Dva dny nabité aktuálními právními tématy, debatami, odbornými pohledy i reálnými zkušenostmi. Tentokrát 9. - 10. dubna 2024, hotel Jezerka, Seč u Chrudimi. To všechno je kongres PRÁVNÍ PROSTOR.

Kongres opět přichází s tématy, která vyvolávají debaty mezi odbornou veřejnostní, stejně tak se dotýkají každodenního života i fungování celé společnosti. Dvě dominantní témata, které svými novelizacemi výrazně ovlivňují pracovní trh, stejně tak i celé české stavebnictví. Nový zákoník práce a jeho první dopady na trh práce, stejně tak i roky připravovaná, odborníky i laiky diskutovaná novela stavebního zákona. Dvě oblasti, které toho mají mnohé společného a jsou spolu výrazně provázané. A i další téma kongresu, využití umělé inteligence v právu, s sebou přináší mnohé zajímavé, mj. např. i propojení s tématy novelizací zákoníku práce i stavebního zákona. 

Můžete se těšit na tradiční setkání soudců, exekutorů, advokátů, notářů a dalších zástupců právních profesí. Stejně tak se zde potkáte se zástupci municipalit, ministerstev či profesních svazů nebo těch, kterých se obě nové novelizace zásadních zákonů přímo dotýká. Pro všechny výše jmenované skupiny je tento kongres ideálním místem pro vedení debat nad problematikou těchto oblastí. 

Těšíme se na účastníky Kongresu Právní prostor 2024. Proto neváhejte a přijeďte v dubnu na Seč. Vstupenky jsou již v prodeji za zvýhodněné ceny! 

Více informací najdete zde: https://kongrespravniprostor.cz/

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články