Právní poradna logo

Smrt zaměstnance a mzdová práva

Datum:03. 06. 2021 v 15:46
Poslední aktivita:04. 06. 2021 v 11:59
Zhlédnuto:2411x
0

Časté dotazy našich uživatelů:

Zaměstnanec v důsledku pracovního úrazu zemřel. V den výplaty jeho mzdy se dostavila do pokladny jeho dcera a žádala vyplacení mzdy. Může být dlužná mzda vyplacena dceři zemřelého?

Garantovaná odpověď
0

Odpověď na dotaz je třeba hledat v ustanovení § 328 odst. 1 zákoníku práce, dle kterého peněžitá práva zam...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz