Právní poradna logo

Která účetní jednotka se nebude řídit podle zákona č. 563/1991 Sb.?

Datum:27. 07. 2022 v 16:09
Poslední aktivita:05. 08. 2022 v 10:00
Zhlédnuto:951x
0

Která účetní jednotka se nebude řídit podle zákona č. 563/1991 Sb.? Zákon se vztahuje pouze na UJ (účetní jednotky) vymezené v zákoně v paragrafu 1 odst. 2 a paragrafu 4 a.

Děkuji

Garantovaná odpověď
0

V § 1 odst. 2 zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, jsou uvedeny subjekty, které se považují za účetní jed...

Pro zobrazení odpovědi se přihlašte

Další odpovědi (0)

Odpovědět na dotaz